DZIAŁALNOŚĆ

ZAZ prowadzi działalność wytwórczą, która pozwala rehabilitować zawodowo i społecznie zatrudnionych pracowników poprzez wykonywanie zleceń w warunkach realnego rynku usług. Nie jest to działalność prowadzona dla zysku, a jeśli taki zysk zostanie wypracowany, zostaje przekazany na celowy Fundusz Aktywności Zawodowej, który jest wykorzystywany na rzecz realizacji głównego celu działalności – rehabilitacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnością.

Zakład produkuje wysokiej jakości wyroby rękodzieła artystycznego posługując się różnymi technikami plastycznymi m.in. decoupage, ręczne malowanie, struktura. W pracowni rękodzieła powstają unikatowe przedmioty tworzone z pasją, wyjątkowe dekoracje wnętrz, oryginalne i jedyne w swoim rodzaju upominki na każdą okazję.

Oferujemy także:

  • renowację starych przedmiotów (meble, zegary, ceramika, ramy),
  • malowanie na tkaninach (zasłony, sukienki, koszulki, obrusy, bieżniki itp.),
  • artystyczne malowanie ścian (postaci z bajek, motywy kwiatowe itp.).

Wszystkie wyroby wykonywane są nieszkodliwymi materiałami bezpiecznymi dla zdrowia. Zakład wykonuje także indywidualne projekty/zamówienia klienta.

W Zakładzie Aktywności Zawodowej wzajemnie się wspieramy i dzielimy pracą wspólnie angażujemy się w sprzedaż naszego asortymentu. Razem jest łatwiej i sprawniej. Podstawą tego współdziałania jest wzajemne zaufanie. ZAZ to nasze wspólne dobro i drugi dom.